Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Ningbo Qianhao Metal produktów Co., Ltd

Dodaj: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi miasto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Chiny

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faks: + 86-574-88471818

Strona internetowa:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

E-mail:Sale@Casting-Steel.com

Infolinia
+86-574-88065888

Aktualności

Strona główna > AktualnościTreści

Przyczyny i rozwiązania problemu utleniania w odlewniach samochodowych

Przyczyny i rozwiązania punktu utleniania w odlewniach samochodowych

Odlewy samochodowe i ich stopy są znacznie trudniejsze do srebrowania niż miedź, proces ten jest również bardziej złożony. Głównym powodem jest to, że wydajność odlewów i ich stopów nie jest taka sama jak innych metali, aluminium jest metalem dwóch płci, a kwas i zasady są reakcją, obróbka wstępna nieco niewłaściwe, spowoduje powierzchni nad korozją. A odlew i jego stopy, czy to w powietrzu, czy w roztworze, są łatwe w wytwarzaniu filmu tlenkowego, ta warstwa filmu tlenkowego, jeśli nie zostanie usunięta, wpłynie na przyczepność powłoki. Odlewanie Wspólne wady Cechy: Żużel utleniający jest najczęściej rozprowadzany na górnej powierzchni odlewu, w rogu formy nie jest wentylowany. Złamanie głównie szare lub żółte, za pomocą promieni rentgenowskich lub w przetwarzaniu mechanicznym, może być również w alkalicznym praniu, wytrawianiu lub anodowaniu. Wyniki eksperymentów pokazują, że dodanie odpowiednich dodatków w roztworze NaOH może dać dobry efekt polerowania.

Eksperyment odkrywczyni wykazał również, że powierzchnia odbicia powierzchni aluminium może osiągnąć 90% po stałym ciśnieniu elektrolizy za pomocą roztworu NaOH w określonych warunkach, ale nadal istnieją pewne niestabilne czynniki wynikające z eksperymentu, który wymaga dalszych badań. Zbadano możliwość zastosowania metody polerowania elektrolitu DC do polerowania aluminium w warunkach zasadowych. Wyniki pokazują, że metoda polerowania pulsowego elektrolizerem może osiągnąć efekt niwelowania polaryzacji elektrolitycznej DC o stałym napięciu, ale jego prędkość niwelacji jest powolna.

Część odlewu opakowania z warstwy aluminium została odcięta, zewnętrzna paczka z aluminium jest wysokiej jakości aluminium, wewnętrzną warstwą opakowania jest różne aluminium, dwa różne materiały, więc utlenianie "bielactwo" jak plamy.

Rozwiązanie: Zjawisko to często nie jest zbyt zrozumiałe dla klientów, producenci powinni zrobić więcej, aby wyjaśnić pracę, wyjaśnić całą historię, aby nie powodować nieporozumień. Z drugiej strony, analiza przemysłu aluminiowego przewiduje, że wykorzystanie odlewów samochodowych wzrośnie o 50% w ciągu pięciu lat, od 250 funtów / pojazdu w 2000 r. Do 380 / pojazdów do 2005 r. Duża liczba produkcji i przetwarzania odlewów, potrzeba narzędzia z diamentem polikrystalicznym (PCD). Główną przyczyną uszkodzenia PCD podczas przetwarzania. Aby zachować nienaruszoną krawędź narzędzia PCD, najlepiej równomiernie rozłożyć obciążenie cięcia na każdy frez.

Samochodowe wyżarzanie odlewnicze: odlewy ze stopów aluminium nagrzewane do wyższej temperatury, zwykle około 300 ℃ lub mniejszej, po pewnym czasie, przy czym piec chłodzi się do procesu temperatury pokojowej znanego jako wyżarzanie. Podczas procesu wyżarzania, stały roztwór rozkłada się, a druga faza cząstki jest zagregowana, co może wyeliminować wewnętrzne naprężenia odlewu, ustabilizować rozmiar odlewu, zmniejszyć odkształcenie i zwiększyć plastyczność odlewu.