Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Ningbo Qianhao Metal produktów Co., Ltd

Dodaj: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi miasto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Chiny

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faks: + 86-574-88471818

Strona internetowa:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

E-mail:Sale@Casting-Steel.com

Infolinia
+86-574-88065888

Wystawa

Strona główna > WystawaTreści

Odlewanie, precyzyjne odlewanie, odlewanie wosku, części samochodowe, wałki, części stalowe, części OEM


Szczegóły produktu

Podstawowa informacja

  • Metoda odlewania: ciśnienie Krystalizacja

  • Proces: Lost Wax Casting

  • Techniki formowania: odlewanie ciśnieniowe

  • Zastosowanie: części do maszyn

  • Materiał: Odlewana stal

  • Przygotowanie powierzchni: polerowanie

  • Chropowatość powierzchni: Ra 1,6

  • Tolerancja obróbki: +/- 0.15mm

  • Standard: GB

  • Certyfikacja: ISO 9001: 2008

Opis produktu

Specjalizująca się w produkcji traconego wosku odlewów inwestycyjnych i wyrobów gotowych ze stali węglowej i stopowej, nasza firma jest światowej klasy producentem i dostawcą odlewów inwestycyjnych w Chinach. Składa się z 2 głównych obiektów, zarówno odlewni staliwnej, jak i fabryki obróbki CNC, które umożliwiają dostarczanie zarówno odlewów precyzyjnych, jak i gotowych produktów o rocznej zdolności produkcyjnej ponad 20 000 ton, a produkty są głównie eksportowane do Europy, Ameryki, Japonii i innych miejsc na całym świecie.


Siedziba naszej firmy znajduje się w słynnym przemysłowym mieście Yinzhou w Ningbo w Chinach. Jest to bardzo dogodne do osiągnięcia z korzystnym położeniem geograficznym; znajduje się około 30 kilometrów od portu Bei-lun, który jest drugim co do wielkości portem w Chinach i około 15 kilometrów od międzynarodowego lotniska Lishe. Główna baza produkcyjna odlewni staliwnych znajduje się w Qiucun Town, Fenghua, Ningbo, w odległości 15 kilometrów od Kwatery Głównej. Nasza firma powstała w 1992 roku, zajmuje powierzchnię 40 500 metrów kwadratowych i obecnie zatrudnia ponad 500 pracowników, w tym 10 inżynierów i 60 techników. Firma posiada całkowicie nową odlewnię, która zajmuje powierzchnię ponad 30 000 metrów kwadratowych i jest wyposażona w kilka nowoczesnych rodzajów oszczędzania energii; przyjazne dla środowiska linie produkcyjne, w tym w pełni zautomatyzowana linia technologiczna do produkcji wosku i łupin, a także dwie linie do obróbki cieplnej w piecu taśmowym z siatki. Fabryka obróbki znajduje się w siedzibie Longxing i jest w pełni wyposażona w kompletne i zaawansowane obrabiarki CNC, w tym 20 pionowych i poziomych centrów obróbkowych i ponad 30 maszyn NC, obiekt obróbki jest w pełni niezależny od odlewni i ma niezależny zespół zarządzający oraz dopasowany model biznesowy do dopasowania. Oprócz odlewania, kucia i obróbki, ma również możliwość obróbki różnych profili. Nasza firma dysponuje również najbardziej zaawansowanym i kompletnym sprzętem kontrolnym w branży odlewniczej, w tym spektrometrem, mikroskopem metalograficznym, testerem napięcia, testerem niskotemperaturowym, testerem rentgenowskim, MPT, UT, CMM, Video Measurement Machine i tak dalej. Dzięki tym zaawansowanym technologiom i narzędziom jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej precyzyjne produkty gotowe naszym klientom i sprawić, że produkty spełniają ich ogólne wymagania w zakresie kontroli pod kątem składu chemicznego, właściwości mechanicznych, badań nieniszczących i precyzyjnych kontroli wymiarów.


Nasze produkty obejmują szeroki zakres branż, w tym pociąg; kolejowy, samochodowy; ciężarówki, maszyny budowlane, maszyny górnicze, wózek widłowy, maszyny rolnicze, przemysł stoczniowy, maszyny naftowe, budownictwo, zawór i pompy, maszyny elektryczne, sprzęt, urządzenia energetyczne i tak dalej. Jesteśmy w stanie wytwarzać produkty zgodnie z rysunkami lub próbkami klientów, koncentrujemy się zarówno na stali węglowej, jak i stopowej. Do dnia dzisiejszego opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 100 surowców i 5000 rodzajów różnych produktów. Znamy różne standardy przemysłowe, takie jak chiński GB, amerykański ASTM, AISI, niemiecki DIN, francuski NF, japoński JIS, brytyjski BS, Australian AS i Association of American Railroads (AAR) i inne standardy przemysłowe.


Biorąc pod uwagę, że tradycyjne odlewnie dostarczają tylko odlewów, nasza firma zakończyła transformację i została przekształcona w producenta o głębokim przetwórstwie z rozszerzonymi możliwościami produkcyjnymi. Naszą podstawową wartością jest dostarczanie naszym klientom doskonałych rozwiązań, doskonałych gotowych produktów i doskonałej obsługi klienta, a także dąży do zwiększenia wartości dodanej produktów dla jego podstawowej konkurencyjności. Koncentrujemy się na tworzeniu wysokiej jakości produktów na najlepsze rynki, nasze produkty są przeznaczone nie tylko dla klientów krajowych, ale eksportowane do ponad 30 krajów, takich jak USA, Niemcy, Japonia, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Holandia, Australia, Kanada itd. Nasi klienci to wielu klientów OEM, którzy specjalizują się w maszynach kolejowych, samochodowych i budowlanych. Współpracowaliśmy już z ponad 10 spośród 500 największych firm na świecie jako jeden z głównych dostawców odlewów w Chinach.


Nasza firma przeprowadziła zarządzanie oparte na informacji, które jest napędzane przez system ERP i staramy się ujednolicić nasz system zarządzania. Oboje posiadamy certyfikaty ISO9001 i TS16949 oraz obecnie integrujemy niektóre inne zaawansowane tryby zarządzania w naszym systemie, takie jak 6S, zarządzanie wydajnością, produkcja lean manufacturing, Six Sigma itd. Ponadto, stworzyliśmy system zarządzania środowiskiem ISO14001 w celu aby uzyskać sytuację, w której zyski są korzystne dla wydajności przedsiębiorstwa i korzyści społecznych w perspektywie długoterminowej.


Firma wyznaczyła sobie strategiczny cel, którym jest "Wiodący rozwój w tej branży, dążący do zapewnienia przedsiębiorstwu odlewniczemu podstawowej konkurencyjności i podstawowej wartości", potwierdzony jego podstawową konkurencyjnością, która "Wiodące pomysły, zaawansowane urządzenia, doskonała kontrola jakości i doskonałe usługi" . Jest to zgodne z filozofią zarządzania jakością, która "zaczyna się od potrzeb klienta, a kończy na jego zadowoleniu, koncentrując się na wymaganiach klientów i przekraczając ich oczekiwania". Z duchem przedsiębiorczości "Poruszanie się z duchem czasu, pionierskie i innowacyjne, harmonia i wygrana-wygrana, dążenie do doskonałości", i oparte na roboczym stylu "Uczciwość i praktyczność, wytrwałość bezustannie, duch pracy zespołowej, osiąganie wielkości", nasze firma chciałaby serdecznie zaprosić globalnych potencjalnych nabywców do złożenia wizyty i dobrej współpracy na wspaniałą przyszłość.


Jeśli szukasz odlewni odlewniczej w Chinach, fabryki odlewów, odlewni, odlewni odlewniczych, odlewni odlewniczych, odlewni staliwnych, odlewni precyzyjnych, skontaktuj się z Qianhao Metal.