Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Ningbo Qianhao Metal produktów Co., Ltd

Dodaj: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi miasto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Chiny

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faks: + 86-574-88471818

Strona internetowa:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

E-mail:Sale@Casting-Steel.com

Infolinia
+86-574-88065888

O nas

Strona główna >O nas

Specjalizująca się w produkcji traconego wosku odlewów inwestycyjnych i wyrobów gotowych ze stali węglowej i stopowej, nasza firma jest światowej klasy producentem i dostawcą odlewów inwestycyjnych w Chinach. Składa się z 2 głównych obiektów, zarówno odlewni staliwnej, jak i fabryki obróbki CNC, które umożliwiają dostarczanie zarówno odlewów precyzyjnych, jak i gotowych produktów o rocznej zdolności produkcyjnej ponad 20 000 ton, a produkty są eksportowane głównie do Europy, Ameryki, Japonii i innych miejsc docelowych. dookoła świata.


Siedziba naszej firmy znajduje się w słynnym przemysłowym mieście Yinzhou, Ningbo inChina. Jest to bardzo dogodne do osiągnięcia z korzystnym położeniem geograficznym; Znajduje się około 30 kilometrów od portu Bei-lun, który jest drugim co do wielkości portem w Chine i około 15 kilometrów od międzynarodowego lotniska Lishe. Główna baza produkcyjna odlewni staliwnych znajduje się w Qiucun Town, Fenghua, Ningbo, w odległości 15 kilometrów od Kwatery Głównej. Nasza firma powstała w 1993 roku, zajmuje powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych i obecnie zatrudnia ponad 500 pracowników. Firma posiada nową odlewnię, która zajmuje powierzchnię ponad 30 000 metrów kwadratowych i jest wyposażona w kilka nowoczesnych rodzaje energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska linii produkcyjnych, w tym w pełni zautomatyzowana linia technologiczna do produkcji wosku i łupin, a także dwie linie do obróbki cieplnej w piecu taśmowym z siatki. Fabryka obróbki znajduje się w siedzibie Longxing i jest w pełni wyposażona w kompletne i zaawansowane urządzenia do obróbki CNC, w tym ponad 20 pionowych i poziomych centrów obróbkowych i ponad 30 maszyn NC, obiekt obróbki jest w pełni niezależny od odlewni i posiada niezależne zarządzanie dopasowany i dopasowany model biznesowy. Oprócz odlewania, kucia i obróbki, ma również możliwość obróbki różnych profili. Nasza firma posiada również zaawansowany i kompletny sprzęt kontrolny w branży odlewniczej, w tym spektrometr, mikroskop metalograficzny, tester napięcia, tester niskotemperaturowy, tester rentgenowski, MPT, UT, CMM, maszyna do pomiaru wideo i tak dalej. Dzięki tym zaawansowanym technologiom i narzędziom jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej precyzyjne produkty gotowe naszym klientom i sprawić, że produkty spełniają ich ogólne wymagania w zakresie kontroli pod kątem składu chemicznego, właściwości mechanicznych, badań nieniszczących i precyzyjnych kontroli wymiarów.


Nasze produkty obejmują szeroki zakres branż, w tym pociągi i kolej, samochody i ciężarówki, maszyny budowlane, maszyny górnicze, wózki widłowe, maszyny rolnicze, stocznie, maszyny naftowe, budownictwo, zawory i pompy, maszyny elektryczne, sprzęt, urządzenia energetyczne i tak dalej. Jesteśmy w stanie wytwarzać produkty zgodnie z rysunkami lub próbkami klientów, skupiamy się na stee l ze stali węglowej i stopowej. Do dnia dzisiejszego opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 100 surowców i 5000 rodzajów różnych produktów. Znamy różne standardy przemysłowe, takie jak chiński GB, amerykański ASTM, AISI, niemiecki DIN, francuski NF, japoński JIS, brytyjski BS, Australian AS i Association of American Railroads (AAR) i inne standardy przemysłowe.


Biorąc pod uwagę, że tradycyjne firmy zajmują się tylko odlewami, nasza firma zakończyła transformację i została przekształcona w producenta o głębokim przetwórstwie z rozszerzonymi możliwościami produkcyjnymi. Główne wartości to dostarczanie naszym klientom doskonałych rozwiązań, wspaniałych gotowych produktów i doskonałej obsługi klienta, a także dąży do zwiększenia wartości dodanej produktów dla jego podstawowej konkurencyjności. Koncentrujemy się na tworzeniu wysokiej jakości produktów na najlepsze rynki, nasze produkty są przeznaczone nie tylko dla klientów krajowych, ale eksportowane do ponad 30 krajów, takich jak USA, Niemcy, Japonia, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Holandia, Australia i inne. . Nasi klienci to wielu klientów OEM, którzy specjalizują się w pociągach, samochodach i maszynach budowlanych. Współpracowaliśmy już z najlepszymi 500 firmami na świecie, jako jeden z głównych dostawców odlewów w Chinach.


Nasza firma przeprowadziła zarządzanie oparte na informacji, które jest napędzane przez system ERP i staramy się ujednolicić nasz system zarządzania. Oboje posiadamy certyfikaty ISO9001 i TS16949 oraz obecnie integrujemy niektóre inne zaawansowane tryby zarządzania w naszym systemie, takie jak 6S, zarządzanie wydajnością, produkcja ubogiej produkcji itp. Ponadto stworzyliśmy system zarządzania środowiskiem ISO14001 w celu uzyskania korzystna dla wszystkich wydajność przedsiębiorstwa i korzyści społeczne w perspektywie długoterminowej.


Firma wyznaczyła sobie strategiczny cel, którym jest "Wiodący rozwój w tej branży, dążący do zapewnienia przedsiębiorstwu odlewniczemu podstawowej konkurencyjności i podstawowej wartości", potwierdzony jego podstawową konkurencyjnością, która "Wiodące pomysły, zaawansowane urządzenia, doskonała kontrola jakości i doskonałe usługi" . Jest to zgodne z filozofią zarządzania jakością, która "zaczyna się od potrzeb klienta, a kończy na jego zadowoleniu, koncentrując się na wymaganiach klientów i przekraczając ich oczekiwania". Z duchem przedsiębiorczości "Poruszanie się z duchem czasu, pionierskie i innowacyjne, harmonia i wygrana-wygrana, dążenie do doskonałości", i oparte na roboczym stylu "Uczciwość i praktyczność, wytrwałość bezustannie, duch pracy zespołowej, osiąganie wielkości", nasze firma chciałaby serdecznie zaprosić globalnych potencjalnych nabywców do złożenia wizyty i dobrej współpracy na wspaniałą przyszłość.